120

/ PER NIGHT

Suita Ekzekutive

Hotel Emerald

4 GUESTS

80

120 / PER NIGHT

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

07/19/2021

120

07/20/2021

120

07/21/2021

120

07/22/2021

120

07/23/2021

120

07/24/2021

120

07/25/2021

120

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

07/26/2021

120

07/27/2021

120

07/28/2021

120

07/29/2021

120

07/30/2021

120

07/31/2021

120

08/01/2021

120

NEXT WEEK

DAY

PRICE

08/02/2021

120

08/03/2021

120

08/04/2021

120

08/05/2021

120

08/06/2021

120

08/07/2021

120

08/08/2021

120

WEEK PRICE

Executive Suite është e madhësisë 80 metra katrorë dhe ofron të gjitha lehtësitë e një hoteli me pesë yje, duke përfshirë një sallon të veçantë dhe një dhomë gjumi, e lidhur me dhomën për stafin e sigurisë.
Suita përfshin shtrat të madhësisë queen, 2 LCD TV, tavolinë ngrënieje me 6 karrige, mini-kuzhinë dhe tavolinë pune me Wi-Fi falas, banjë me vaskë me masazh uji dhe dush të veçantë, tualet të veçantë për sallonin e pritjes që përfshin bide.

room Services

80m2

Breakfast Included

Wifi

Suite

CHECK-IN

31

Jul
CHECK-OUT

01

Aug
GUESTS

1

NIGHTS

1