120

/ PER NIGHT

Suitat Deluxe

Hotel Emerald

2 GUESTS

50

120 / PER NIGHT

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

10/18/2021

120

10/19/2021

120

10/20/2021

120

10/21/2021

120

10/22/2021

120

10/23/2021

120

10/24/2021

120

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

10/25/2021

120

10/26/2021

120

10/27/2021

120

10/28/2021

120

10/29/2021

120

10/30/2021

120

10/31/2021

120

NEXT WEEK

DAY

PRICE

11/01/2021

120

11/02/2021

120

11/03/2021

120

11/04/2021

120

11/05/2021

120

11/06/2021

120

11/07/2021

120

WEEK PRICE

Suitat Deluxe janë te madhësisë 65 metra katrorë dhe ofrojnë një ambient modern dhe të gjitha lehtësitë e një hoteli me pesë yje, duke përfshirë një sallon të veçantë dhe një dhomë gjumi. Suitat përfshijnë shtrat të madhësisë King (200*200 cm), 2 LCD TV, tavolinë pune me Wi-Fi falas, banjë me vaskë me masazh uji dhe dush të veçantë, tualet të veçantë për sallonin e pritjes që përfshin bide

room Services

65m2

Breakfast Included

Wifi

Flat Screen

CHECK-IN

27

Oct
CHECK-OUT

28

Oct
GUESTS

1

NIGHTS

1