120

/ PER NIGHT

Suitat Deluxe

Hotel Emerald

2 GUESTS

50

120 / PER NIGHT

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

01/10/2022

120

01/11/2022

120

01/12/2022

120

01/13/2022

120

01/14/2022

120

01/15/2022

120

01/16/2022

120

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

01/17/2022

120

01/18/2022

120

01/19/2022

120

01/20/2022

120

01/21/2022

120

01/22/2022

120

01/23/2022

120

NEXT WEEK

DAY

PRICE

01/24/2022

120

01/25/2022

120

01/26/2022

120

01/27/2022

120

01/28/2022

120

01/29/2022

120

01/30/2022

120

WEEK PRICE

Suitat Deluxe janë te madhësisë 65 metra katrorë dhe ofrojnë një ambient modern dhe të gjitha lehtësitë e një hoteli me pesë yje, duke përfshirë një sallon të veçantë dhe një dhomë gjumi. Suitat përfshijnë shtrat të madhësisë King (200*200 cm), 2 LCD TV, tavolinë pune me Wi-Fi falas, banjë me vaskë me masazh uji dhe dush të veçantë, tualet të veçantë për sallonin e pritjes që përfshin bide

room Services

65m2

Breakfast Included

Wifi

Flat Screen

CHECK-IN

19

Jan
CHECK-OUT

20

Jan
GUESTS

1

NIGHTS

1