Suita Presidenciale

Presidential Suite ofron mjedis me hapësirë të bollshme me madhësi mbresëlënëse prej 250 metra katrorë dhe ofron të gjitha lehtësitë dhe shërbimet që priten në një hotel superior me pesë yje.
Kjo suitë përbëhet nga 2 pjesë të veçanta, duke përfshirë 2 kthina qëndrimi ditor, 2 dhoma gjumi dhe 4 banja.
Dhoma kryesore e qëndrimit ditor përfshin sallonin e veçantë me mini-kuzhinë, ndërsa banja kryesore përfshin vaskën me masazh uji,
saunën finlandeze
dhe dushin e veçantë jashtëzakonisht të sofistikuar. E gjithë hapësira është e mbuluar me një kombinim ekstravagant
të mermerit italian dhe dyshemesë së shtruar me parket nga pisha gjermane.
Orenditë e dhomës përfshijnë shtratin e madhësisë king me dyshek presidencial, 4 LCD TV,
tavolinë ngrënieje me 8 karrige
dhe tavolinë pune me Wi-Fi falas.
Mysafirët që qëndrojnë në Suitën Presidenciale gëzojnë paketën luksoze të mirëseardhjes VIP.