120

/ PER NIGHT

Suita Ekzekutive

Hotel Emerald

4 GUESTS

80

120 / PER NIGHT

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

05/13/2024

120

05/14/2024

120

05/15/2024

120

05/16/2024

120

05/17/2024

120

05/18/2024

120

05/19/2024

120

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

05/20/2024

120

05/21/2024

120

05/22/2024

120

05/23/2024

120

05/24/2024

120

05/25/2024

120

05/26/2024

120

NEXT WEEK

DAY

PRICE

05/27/2024

120

05/28/2024

120

05/29/2024

120

05/30/2024

120

05/31/2024

120

06/01/2024

120

06/02/2024

120

WEEK PRICE

Executive Suite është e madhësisë 80 metra katrorë dhe ofron të gjitha lehtësitë e një hoteli me pesë yje, duke përfshirë një sallon të veçantë dhe një dhomë gjumi, e lidhur me dhomën për stafin e sigurisë.
Suita përfshin shtrat të madhësisë queen, 2 LCD TV, tavolinë ngrënieje me 6 karrige, mini-kuzhinë dhe tavolinë pune me Wi-Fi falas, banjë me vaskë me masazh uji dhe dush të veçantë, tualet të veçantë për sallonin e pritjes që përfshin bide.

room Services

80m2

Breakfast Included

Wifi

Suite

CHECK-IN

26

May
CHECK-OUT

27

May
GUESTS

1

NIGHTS

1